Section50
Section00
Okładka płyty audiotele schaftera
Okładka płyty "audiotele" schaftera, foto: Asfalt Records / mat. prasowe
02.10.2019

Ruszył preorder nowej płyty schaftera

Wśród gości między innymi Belmondo, Ras i Żabson.

Na stronie Asfalt Shop właśnie ruszyła przedsprzedaż limitowanej edycji nowej płyty schaftera. "audiotele", bo taki tytuł nosi album, ukaże się 22 listopada. Wtedy też na sklepowe półki trafi standardowa edycja krążka.

Na "audiotele" znajdziemy 17 utworów. Do ponad połowy z nich bity stworzył sam schafter. Resztą instrumentali zajęli się Urb, Pejzaż, Sergiusz, TEF, Night Marks i nee. Bardzo ciekawa jest lista gości, którzy na nadchodzący album dograli swoje zwrotki. Wśród zaproszonych znaleźli się Belmondo, Młody Dzban, Oki, Ras, Taco Hemingway i Żabson.

- "audiotele" mój prywatny weksel, "audiotele" lepiej rzuć na nośnik, rzuć na uszy, rzuć na głośnik - mówią pierwsze wersy, które usłyszymy na nowym albumie.

Dotychczas młody raper opublikował cztery single z "audiotele". Do "hot coffee", "double D's", "marvin" i "ridin' round the town w czyimś bel air" powstały także teledyski, które znaleźć można na kanale schaftera.

Na edycji limitowanej, która wytłoczona zostanie w liczbie 3000 sztuk, znajdzie się również utwór bonusowy. Płytę można zamawiać tutaj.

Tracklista "audiotele":
1. aperitif (prod. schafter)
2. pejzaż (prod. Pejzaż)
3. short & bittersweet (prod. schafter)
4. akt zgonu in blanco gość. Ras, Młody Dzban (prod. Urb)
5. hot coffee (prod. schafter)
6. włosy (prod. schafter)
7. geekin in the booth (prod. schafter)
8. double D’s gość. Żabson (prod. schafter)
9. marvin (prod. Urb)
10. bigos gość. Taco Hemingway (prod. Sergiusz)
11. kwaśny diesel (prod. schafter)
12. pager gość. Belmondo (prod. TEF)
13. ridin’ round the town w czyimś Bel Air (prod. nee)
14. cirque de soleil gość. Oki (prod. schafter)
15. stjärnflocka (prod. schafter)
16. martin shkreli freestyle (prod. schafter)
17. spumante (prod. Night Marks, schafter)

Wyświetl ten post na Instagramie.

wystartował preorder audiotele, link w bio ⭐

Post udostępniony przez schafter (@restaurant_posse)

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.