Section50
Section00
Wojtek Sokół
Wojtek Sokół, foto: Paweł Fabjański / materiały promocyjne
16.01.2020

Sokół rusza w trasę zapowiadającą nowy projekt

Eskimo Tour startuje już w marcu.

Niebawem minie rok od wydania pierwszej całkowicie solowej płyty Sokoła. Doskonale przyjęty krążek "Wojtek Sokół" zainaugurował bardzo intensywny koncertowo rok. Między marcem i listopadem raper dał kilkadziesiąt koncertów w Polsce i za granicą. Teraz, zupełnie niespodziewanie, artysta ogłosił Eskimo Tour, czyli dwanaście występów na żywo w całej Polsce.

- Po spektakularnym sukcesie wydanego przed rokiem solowego debiutu artysta zapowiada nowy projekt i kolejną trasę koncertową. Eskimo Tour wystartuje już w marcu, a koncertów na trasie odbędzie się 12. Oprócz materiału z platynowej płyty "Wojtek Sokół" widzowie mogą się spodziewać klasycznego repertuaru oraz całkowitych nowości. Organizatorzy zapowiadają też nową, imponującą oprawę wizualną koncertów. Będziecie musieli po tym odśnieżać - czytamy w ogłoszeniu trasy.

Eskimo Tour 2020:
05.03.2020 - Toruń, Od Nowa
06.03.2020 - Łódź, Wytwórnia
07.03.2020 - Gdańsk, B90
11.03.2020 - Poznań I, Tama
12.03.2020 - Poznań II, Tama
13.03.2020 - Wałbrzych, Stara Kopalnia
19.03.2020 - Kraków, Studio
20.03.2020 - Wrocław, A2
21.03.2020 - Warszawa, Torwar
27.03.2020 - Katowice, P23
28.03.2020 - Szczecin, Netto Arena (Taco Hemingway, PRO8L3M)
03.04.2020 - Lublin, Targi (PRO8L3M)

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.