Section50
Section00
Pearl Jam
Pearl Jam, foto: Danny Clinch/mat. prasowe
24.03.2020

Zadzwoń pod specjalny numer i posłuchaj nowego albumu Pearl Jam

Interesująca forma odsłuchu "Gigaton".

Chcesz przedpremierowo posłuchać długo oczekiwanego krążka Pearl Jam? Zespół przygotował coś naprawdę wyjątkowego dla najbardziej zniecierpliwionych fanów. Wystarczy, że głodni nowych utworów formacji z Seatlle słuchacze wybiorą specjalny numer +1 585 207 3275, a w słuchawce usłyszą 30-sekundowe fragmenty każdego z premierowych kawałków, które wylądują na albumie "Gigaton". Wystarczy niecałe 8 minut "rozmowy", by dowiedzieć się, co muzycy przygotowali na 27 marca - wtedy płyta będzie mieć swoją premierę.

Gigaton będzie jedenastą płytą w dorobku Pearl Jam. Album zapowiadają dwa single - "Dance of the Clairvoyants" i "Superblood Wolfmoon".

Na "Gigaton" znajdziemy 12 nowych utworów. Oto one:
1. "Who Ever Said"
2. "Superblood Wolfmoon"
3. "Dance of the Clairvoyants"
4. "Quick Escape"
5. "Alright"
6. "Seven O’Clock"
7. "Never Destination"
8. "Take The Long Way"
9. "Buckle Up"
10. "Come Then Goes"
11. "Retrograde"
12. "River Cross"


BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.