Section50
Section00
Carl Cox
Carl Cox, foto: possan/foter.com
26.03.2020

"Pure" - pierwszy od dwóch lat kawałek Carla Coxa

Legenda techno przerywa ciszę.

Aż dwa lata musieli czekać fani Carla Coxa na nowy utwór legendy techno. Do sieci trafił właśnie kawałek "Pure (El Rancho Remix)". Od teraz możemy cieszyć się 8-minutowym "dzieckiem" brytyjskiego DJ-a. Uważni słuchacze na pewno zauważą, że singiel był już grany na żywo podczas wielu imprez, na których występował Cox.

- Potajemnie nie raz już testowałem ten kawałek podczas moich występów na całym świecie. Ludzie wariowali, gdy go grałem! Za każdym razem, gdy widzę reakcję publiki na wejście "Pure" przechodzi mnie dreszcz - mówi o swoim najnowszym tracku Carl Cox.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak zaprosić Was do przesłuchania "Pure".


sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.