Section50
Section00
Ero
Ero, foto: mat. prasowe/Def Jam Recordings Poland
08.04.2020

"Nie mogę gadać" - nowy kawałek Ero

Reprezentant JWP dzieli się utworem w czasie kwarantanny.

Czas kwarantanny to dla wielu artystów możliwość pracy nad nowymi rzeczami. Ero przyzwyczaił swoich słuchaczy do sporej aktywności, która po wydaniu albumu "Elwis Picasso" nabrała niewyobrażalnego tempa, jeżeli chodzi o gościnne zwrotki. Tym razem członka JWP możemy usłyszeć w solowym wydaniu. Za bit do "Nie mogę gadać" odpowiedzialny jest Szczur z ekipy JWP, a scratchami zajął się Falcon1.

- Utwór ten napisałem w odosobnieniu kwarantanny domowej, traktuje o obecnej codzienności wielu osób z mojej branży i zapowiada moją gotowość do dalszej pracy nad solowymi i nie tylko projektami. Niech tylko życie wróci do normy, a będę meldował nowe numery w bardziej światowej oprawie - mówi Ero.

Posłuchajcie naszego wywiadu z Erosem po premierze "Elwisa Picasso":


BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.