Section50
Section00
Kosi, Ero i Łajzol w klipie do utworu Interes życia
Kosi, Ero i Łajzol w klipie do utworu "Interes życia", foto: YouTube.com/JWP Crew
24.06.2020

JWP/BC dobija "Interes życia"

"Koledzy" już dostępni w serwisach streamingowych.

W piątek ukazała się kolejna płyta warszawskiego kolektywu JWP/BC. Mixtape "Koledzy", czyli kilkanaście premierowych utworów powstałych w ciągu ostatnich dwóch lat, z miejsca zdobył serca fanów, ale i recenzentów. Zupełnie się temu nie dziwimy, bo album jest tym, czym dla wielu z założenia jest hip-hop - stuprocentową zajawką.

Kilka dni po premierze panowie z ekipy serwują nam kolejny już teledysk. Tym razem wybrali oni numer "Interes życia". Swoje zwrotki położyli na nim Ero, Kosi i Łajzol, bitem zajął się Szczur, a za gramofonami stanął nikt inny, jak Falcon1. Zobaczcie klip i przesłuchajcie całą płytę. Warto!

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.