Section50
Section00
Kevin Parker
Kevin Parker, foto: Neil Krug/Universal/mat. prasowe
09.07.2020

Tame Impala akustycznie

Posłuchajcie wyjątkowej wersji "On Track".

Kevin Parker podzielił się właśnie akustyczną wersją kawałka "On Track" pochodzącego z ostatniej płyty Tame Impala, czyli wydanej w lutym "The Slow Rush". Wideo z "wersją light" numeru jest już dostępne na YouTube:

Akustyczne "On Track" zostało wcześniej zaprezentowane podczas "Music From the Homefront", czyli serii domowych koncertów artystów z Australii i Nowej Zelandii. Z inicjatywą ruszyła firma Mushroom Group i była to odpowiedź na panującą w tamtym okresie powszechną domową izolację związaną z koronawirusem.

"The Slow Rush", czyli ostatnia płyta Tame Impala, miała swoją premierę 14 lutego. Album zaliczył bardzo dobre wejście na najważniejsze muzyczne rynki na świecie, osiągając podium zestawień w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i - naturalnie - Australii.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.