Section50
Section00
Peja w studiu Czwórki
Peja w studiu Czwórki, foto: Kamil Jasieński/Czwórka
28.08.2020

Peja zdradza wszystkie szczegóły "Black Albumu"

Na płycie m.in. Ero, Lukasyno, Big Shug czy Smoothe da Hustler.

Już 18 września ukaże się kolejna solowa płyta Peji. Dzisiaj ikona polskiej sceny rap podzieliła się kompletną tracklistą, a co za tym idzie listą gości, nadchodzącego wydawnictwa. Na "Black Albumie" znajdziemy w sumie 18 utworów. Trzy z nich poznaliśmy jeszcze przed premierą. "Czarny Psalm", "Michael Buffer" i "Maybach" ukazały się w formie singli na przestrzeni ostatnich kilku tygodni.

"Black Album" to już drugie wydawnictwo Rycha w tym roku. Wcześniej raper wypuścił EP-kę "2050".

Lista utworów i goście "Black Albumu":

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Peja Slums Attack (@pejaslumsattack)

  

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.