Section50
Section00
Rihanna
Rihanna, foto: Youtube.com/Rihanna
23.09.2020

Fani Rihanny domagają się, by piosenkarka została nową "królową" Barbadosu

Czyżby Riri miała zastąpić Królową Elżbietę?

W ciągu ostatnich dni świat obiegła wiadomość o tym, że Barbados planuje usunąć Elżbietę II ze stanowiska głowy państwa, co ma być jednym z etapów transformacji w republikę. Premier karaibskiego kraju, Mia Mottley potwierdziła, że władze dążyć będą do tego, by w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy wyłoniony został nowy pierwszy reprezentant narodu.

Tutaj zjawiają się fani Rihanny, którzy uważają, że wybór nowej "królowej" może być tylko jeden - pochodząca z Barbadosu gwiazda muzyki pop. Na Twitterze wątek stał się jednym z najbardziej trendujących tematów.

Na co czekacie bardziej: na nową płytę Rihanny, czy na przejęcie przez nią korony od Elżbiety II?

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.