Polskie Radio
Section05
Rihanna

Super Bowl – warta miliardy dolarów mieszanka sportu, rozrywki i... jedzenia

W nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego zostanie rozegrany kolejny, 57 już Super Bowl, czyli finał rozgrywek finał rozgrywek futbolu amerykańskiego. Tym razem zmierzą się Kansas City Chiefs z Philadelphia Eagles. Nie znasz tych drużyn? Nie szkodzi, to i tak jest największa jednorazowa impreza sportowa na świecie!
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA futbol amerykański Super Bowl Jan Pachlowski Raf Uzar Piotr Firan Trójka

Rihanna oficjalnie miliarderką. "Forbes" opublikował listę najbogatszych kobiet

Prestiżowy finansowy magazyn "Forbes" opublikował listę kobiet miliarderek "Self-Made Women: 2022". Na szczególną uwagę zasługuje pojawienie się na niej piosenkarki Rihanny – 34-latka jest najmłodszą kobietą w tym zestawieniu. Na podium znalazły się producentka filmowa Diane Hendricks, której majątek wyceniany jest na ponad 12 mld dolarów, założycielka Epic Systems Judith R. Faulkner (6,7 mld dolarów) oraz potentatka branży paliwowej Judy Love (5,2 mld dolarów).
Zobacz więcej na temat:  Trójka Piotr Firan STYL ŻYCIA Jan Pachlowski Stany Zjednoczone USA finanse pieniądze biznes kobieta

Od Eltona Johna do Piotra Rubika – gwiazdy żartują w prima aprilis

Björk ogłasza się nową wokalistką Led Zeppelin, Coldplay zapowiada nagranie płyty w stanie nieważkości, a Elton John przebiera się za żonę Roda Stewarta – takie rzeczy tylko w prima aprilis. Sprawdzamy, jakie psikusy znani muzycy robili tego dnia swoim fanom, prześladowcom i kolegom po fachu.
Zobacz więcej na temat:  Prima Aprilis rod stewart elton john bjork Justin Bieber Coldplay Piotr Rubik MUZYKA muzyka hp W POLSKIM RADIU