Section50
Section00
RAU w studiu koncertowym Czwórki
RAU w studiu koncertowym Czwórki, foto: Czwórka/Kamil Jasieński
19.10.2020

Rau udostępnia "Zero Waste" i zapowiada nowy materiał

To będzie dobry początek 2021 roku.

Dziś mijają dokładnie dwa lata od premiery jednego z najciekawszych polskich albumów 2018 roku. Właśnie 19 października ukazał się "MISTRZ SZTUKI" od Raua. Z tej okazji człowiek orkiestRau postanowił udostępnić w serwisach streamingowych wydany w tym samym czasie limitowany dodatek "ZERO WASTE". Na bonusowej płycie znaleźć można takie perełki, jak m.in. "W!NKO", "BEZRUCH" czy "DZIŚ NIE".

To jedna z dwóch świetnych wiadomości od autora RAUdycji. Ta druga jest jeszcze bardziej intrygująca: na początku 2021 możemy spodziewać się nowego materiału od Raua! Zacieramy ręce!

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.