Section50
Section00
Eminem
Eminem, foto: Brian Kelly/Universal Music/mat. prasowe
12.11.2020

"Without Me" Eminema z miliardem odsłon na YouTube

Raper z Detroit świętuje kolejny sukces.

Pochodzący z wydanego w 2002 roku albumu "The Eminem Show" utwór "Without Me" to zdecydowanie jeden z najsłynniejszych singli Eminema. Duża w tym zasługa oryginalnego klipu, który święcił triumfy w telewizjach muzycznych, a potem skutecznie przeniósł je do Internetu. Na tyle skutecznie, że w samym serwisie YouTube wideo ma już ponad miliard wyświetleń.

Raper postanowił sprawić swoim fanom małą niespodziankę i od teraz możemy oglądać "Without Me" w rozdzielczości HD:

"The Eminem Show", z którego pochodzi singiel, to najlepiej sprzedający się album wydany w 2002 roku. Płyta ma status diamentowej, a łącznie rozeszła się w 27 milionach egzemplarzy na całym świecie, co czyni ją drugim najchętniej kupowanym krążkiem z XXI wieku.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.