Polskie Radio
Section05
youtube

Polka w Chicago. Kasia Fira o życiu w USA

Kasia Fira od kilku lat mieszka w Chicago. Przeprowadziła się tam z rodziną jako szczęśliwa posiadaczka zielonej karty. - To była jedna z najważniejszych decyzji, jakie podjęliśmy w życiu. Ale nikogo nie namawiam, żeby szedł w nasze ślady, nikogo też nie zniechęcam - mówi twórczyni youtube’owego kanału Kasia F.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka STYL ŻYCIA hobby podróże Podróże z Czwórką Stany Zjednoczone Kamil Jasieński emigracja

WYWIAD Afera "Pandora Gate". Minister Czarnek: zboczeńcy powinni trafić na długie lata za kratki

- Jeśli opozycja totalna wygra wybory, to nie będzie stabilności, normalnego rządzenia, tylko jeden wielki chaos - mówi prof. Przemysław Czarnek, szef MEiN. Pytany o tzw. aferę Pandory z youtuberami w roli głównej, wyjaśnia, że "ci zboczeńcy powinni trafić pod sąd i na długie lata za kratki, żeby nie mogli molestować, gwałcić, zmuszać do stosunków seksualnych nieletnich dziewcząt".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pedofilia przestępczość influencer policja prokuratura

Afera "Pandora Gate". Szef MSWiA: pan Wardęga jest w kontakcie z policją i prokuraturą

- Zabezpieczane są komputery, sprzęt elektroniczny, policja dociera do potencjalnych ofiar, tak żeby stworzyć im warunki do szybkiego złożenia zeznań w prokuraturze. Również pan Wardęga jest w kontakcie z policją i prokuraturą żeby złożyć wyczerpujące zeznania jako świadek - powiedział w piątek szef MSWiA, minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński pytany o aferę pedofilską wśród youtuberów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mariusz Kamiński policja polska cyberprzestępczość Komenda Główna Policji przestępczość Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pedofilia prokuratura influencer influencerzy służby i bezpieczeństwo