Section50
Section00
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077, foto: mat. prasowe
19.11.2020

Znamy szczegóły ścieżki dźwiękowej Cyberpunk 2077

Wśród wykonawców m.in. Nina Kraviz, Grimes, HEALTH, Sophie i inni.

Hype wokół Cyberpunk 2077 zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń. Zbliżająca się premiera gry urasta do rangi wydarzenia roku w branży rozrywkowej. Producenci tytułu, firma CD Projekt, dzisiaj odsłoniła rąbka tajemnicy, publikując szczegóły soundtracku.

Twórcy gry podzielili się z fanami dwiema playlistami, które będzie można odsłuchać w radiu podczas rozgrywki (zabieg znany przede wszystkim z serii Grand Theft Auto). I tak wśród dwudziestu pozycji znajdziemy utwory od takich artystów jak Run The Jewels, Nina Kraviz, Grimes, Sophie, HEALTH czy Rat Boy. Każdy z twórców będzie miał swój unikalny pseudonim. Kompletną listę znajdziecie poniżej. Playlista "Volume 1" trafi na streamingi 11 grudnia. Tydzień później dołączy do niej "Volume 2".

Radio Volume 1:

01. Run the Jewels (w grze jako Yankee and the Brave): “No Save Point”
02. SOPHIE / Shygirl (Clockwork Venus): “BM”
03. Le Destroy (The Bait): “Kill Kill”
04. Yugen Blakrok (Gorgon Madonna): “Metamorphosis”
05. Konrad Oldmoney (7 Facas): “Dinero” [ft. Cerbeus]
06. Deadly Hunta / Maro Music (Footage Missing): “When It’s War’
07. The Armed (Homeschool Dropouts): “Night City Aliens”
08. Converge (Shattered Void): “I Won’t Let You Go”
09. Aligns (Rubicones): “Friday Night Fire Fight”
10. Tomb Mold (Bacillus): “Adaptive Manipulator”
11. Deafkids (Tainted Overlord): “Selva Pulsátil”

Radio Volume 2:

01. Namakopuri (Us Cracks): “PonPon Shit”
02. Grimes (Lizzy Wizzy): “Delicate Weapon”
03. Rat Boy (IBDY): “Who’s Ready for Tomorrow”
04. HEALTH (Window Weather): “Major Crimes”
05. Rosa Walton (Hallie Coggins): “I Really Want to Stay at Your House”
06. Nina Kraviz (Bara Nova): “Surprise Me, I’m Surprised Today”
07. Raney Shockne (Point Break Candy): “Hole in the Sun” [f. COS and Conway]
08. Gazelle Twin (Trash Generation): “History”
09. Poloz (Tinnitus): “On My Way to Hell”

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.