Section50
Section00
The Rolling Stones
The Rolling Stones, foto: Andrew Timms/mat. prasowe/Universal Music
14.12.2020

Powstanie serial opowiadający historię The Rolling Stones

Produkcja ma skupić się na początkach zespołu.

The Rolling Stones trafią na srebrny ekran! Jak podaje The Hollywood Reporter, stacja FX wyprodukuje serial opowiadający historię legendarnego zespołu.

Świetną wiadomość przekazał prezes stacji FX, John Landgraf, podczas tzw. Disney's Investor Day. W tej chwili nie są jeszcze znane wszystkie konkretne szczegóły samego serialu, ale pewnym jest, że rozmowy o produkcji są na bardzo zaawansowanym etapie, a scenariusz skupić się ma na początkach formacji w latach 60. aż do roku 1972.

Nadzór nad tworzeniem serialu o Stonesach sprawować ma twórca "High Fidelity" i "About a Boy" - Nick Hornby. W procesie uczestniczyć ma również ekipa producencka odpowiedzialna za przebojowy serial "The Crown".

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.