Section50
Section00
Kevin Gates
Kevin Gates, foto: Atlantic Records/mat. prasowe
19.02.2021

Mixtape-niespodzianka od Kevina Gatesa

Raper ma prezent dla swoich słuchaczy.

Pochodzący z Luizjany Kevin Gates zupełnie niespodziewanie opublikował właśnie swój nowy mixtape zatytułowany "Only The Generals Part II". Kontynuacja EP-ki "Only the Generals Gon Understand" to pierwszy muzyczny projekt Gatesa od czasu wydania longplaya "I'm Him" we wrześniu 2019 roku.

Na nowym mixtapie rapera znajdziemy aż 12 utworów. Wśród nich jest też "Plug Daughter 2", o którego premierze informowaliśmy Was w zeszłym tygodniu. Produkcją "Only The Generals Part II" zajął się Taz Taylor.

- Bycie generałem to rządzenie z pierwszej linii frontu. Nieważne, czy jesteś facetem, kobietą czy dzieckiem - masz pewne obowiązki. Będąc generałem potrafisz je dostrzec. Ten projekt przemawia prosto do serca, więc skierowany jest tylko do generałów. To nie jest album - chciałem po prostu dać tej grze coś pięknego - komentuje premierę mixtape'u Kevin Gates.

"Only The Generals Part II" został nagrany podczas styczniowej wyprawy Gatesa na Portoryko, skąd pochodzi jego matka.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.