Section50
Section00
Ero i Kosi w teledysku do utworu Standard Premium
Ero i Kosi w teledysku do utworu "Standard Premium", foto: Universal Music/mat. prasowe
24.02.2021

Kosi publikuje "Standard Premium"

To kolejny singiel z solowego albumu członka JWP.

Dokładnie 15 lat od premiery kultowego "Klasyka" Bez Cenzury Kosi publikuje kolejny singiel ze swojego solowego debiutu "IS.OK". W sieci znajdziecie już numer "Standard Premium", w którym gościnne wersy położyli wszyscy członkowie JWP: Ero, Siwers, Łajzol i naturalnie Kosi. Produkcją zajął się niezawodny Falcon1. Sprawdźcie też klip, który powstał na potrzeby utworu.

Kosi, JWP/BC (prod. Falcon1) - Standard Premium / YouTube: JWP CREW

Pierwszy solowy krążek Kosiego ukaże się już 16 kwietnia. Jak można było się spodziewać, fani nie otrzymają jedynie zwykłego kompaktu - album zostanie ozdobiony pracami graficznymi autorstwa samego artysty, który znany jest ze swojego artystycznego zacięcia.

Płyta "IS.OK", podobnie jak "debiut" Ero, wydana zostanie pod skrzydłami Def Jam Recordings Poland.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.