Section50
Section00
Shirley Manson, wokalistka Garbage
Shirley Manson, wokalistka Garbage, foto: shutterstock.com/Sodel Vladyslav
20.05.2021

"Wolves" - kolejny singiel z nowej płyty Garbage

Przed Wami najnowsza zapowiedź albumu "No Gods No Masters".

Na trzy tygodnie przed premierą siódmego studyjnego albumu zespół Garbage dzieli się z fanami kolejnym singlem zapowiadającym wydawnictwo. Energetyczny "Wolves" jest trzecim kawałkiem promującym krążek "No Gods No Masters", który ukaże się już 11 czerwca.

Garbage - Wolves / YouTube: Garbage

- Ten utwór przypomina mi młodszą mnie, kiedy moja osobowość miała dwa oblicza. Jestem przekonana, że zraniłam w swoim życiu wiele osób. Świadomie lub nie. Jednak, gdy jesteś młodą osobą próbującą przetrwać, to często nie zdajesz sobie sprawy, jak silny i raniący może być twój jad. Nie raz potrafi zabić, a ty po prostu dobrze się bawisz - opowiada o nowym singlu wokalistka, Shirley Manson.

Płyta "No Gods No Masters" zawierać ma 11 nagrań. Wersja "deluxe" rozszerzona zostanie o dodatkowy krążek z 8 singlowymi nagraniami zebranymi z lat 2013-2018 - w tym o covery Davida Bowiego i Patti Smith.

Lista utworów "No Gods No Masters":
1. The Men Who Rule the World
2. The Creeps
3. Uncomfortably Me
4. Wolves
5. Waiting for God
6. Godhead
7. Anonymous XXX
8. A Woman Destroyed
9. Flipping the Bird
10. No Gods No Masters
11. This City Will Kill You
* bonusowy krążek "Deluxe"
12. No Horses
13. Starman
14. Girls Talk (with Brody Dalle)
15. Because the Night (with Screaming Females)
16. On Fire
17. The Chemicals (with Brian Aubert)
18. Destroying Angels (with John Doe and Exene Cervenka)
19. Time Will Destroy Everything

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.