Section50
Section00
Wiatr
Wiatr, foto: Sony Music Polska/mat. prasowe
26.05.2021

Wiatr "traci sygnał"

Przed Wami najnowszy utwór krakowskiego rapera.

Po cieszących się niezwykłą popularnością singlach "Testarossa" oraz "Iglo" młody przedstawiciel krakowskiej sceny, Wiatr, nie zwalnia tempa i prezentuje słuchaczom nową muzykę. "Tracę sygnał" to utwór, który został nagrany jeszcze podczas pierwszego ogólnopolskiego lockdownu. W tym samym okresie powstała również animacja autorstwa Macieja Adamczaka, która od dziś dostępna jest na YouTube'owym kanale rapera.

Wiatr - Tracę sygnał / YouTube: Wiatr

Wyprodukowany przez SLVR Beatz numer "Tracę sygnał" to ostatni singiel promujący "Koktajl Mixtape". Digitalowa premiera materiału planowana jest jeszcze przed wakacjami.

  

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.