Section50
Section00
06.08.2021

Rihanna miliarderką

Tak wyliczył magazyn Forbes.

Dzięki wielkiemu sukcesowi własnej marki Fenty Beauty, oraz oczywiście niepodważalnej pozycji gwiazdy muzyki pop, Rihanna stała się miliarderką.

Jak wskazuje magazyn Forbes, wartość 33-letniej gwiazdy z Barbadosu wynosi obecnie 1,7 miliarda dolarów. Czyni ją to zarazem najbogatszą kobietą w branży muzycznej, a w całej branży rozrywkowej ustępuje jedynie legendzie amerykańskiej telewizji - Oprah Winfrey. Jej majątek oszacowano z kolei na 2,7 miliarda dolarów.

Forbes podaje, że większość ogromnej fortuny Riri pochodzi z marki Fenty Beauty, w której wokalistka ma udział większościowy. 270 milionów z podanej sumy to z kolei zasługa brandu Savage x Fenty, zajmującego się produkcją i sprzedażą ekskluzywnej bielizny dla pań.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.