Section50
Section00
FKA Twigs
FKA Twigs, foto: Ben Houdijk/Shutterstock
09.09.2021

FKA Twigs zapowiada nowy mixtape

Premiera? Bardzo możliwe, że jeszcze w tym roku!

Świetne wieści napływają z Wielkiej Brytanii! FKA Twigs zdradziła właśnie, że przygotowuje dla swoich słuchaczy nowy muzyczny projekt będący następcą jednej z najlepszych płyt 2019 roku - "MAGDALENE". Podczas sesji live z fanami na platformie Discord wokalistka potwierdziła, że zbliżający się krążek przybrał formę mixtape'u i może ukazać się podczas sezonu koziorożców (grudzień/styczeń).

- Płyta jest głęboka, szczera i emocjonalna, choć mam nadzieję, że ewentualne łzy będą łzami miłości, a nie smutku. Skierowałam swoją melancholię w nieco innym kierunku i to było świetne uczucie. Ten projekt tworzyłam myśląc o was i wszystkich moich przyjaciołach. Mixtape mówi o byciu gotowym do wyjścia do ludzi, z którymi po prostu czujemy się dobrze - zdradziła FKA Twigs.

Barnett zdradził też kilka nazwisk, które gościnnie udzieliły się na płycie. Mowa tu o m.in. Mike'u Deanie, Koreless czy El Guincho.

FKA twigs, Headie One, Fred again.. - Don't Judge Me / YouTube: FKA twigs

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.