Section50
Section00
PRO8L3M
PRO8L3M, foto: Michał Klusek/Revolume/mat. prasowe
10.11.2021

PRO8L3M szykuje specjalny konkurs dla największych fanów

Zapolujecie na wyjątkową "dziarę"?

Już 18 grudnia w warszawskiej hali Torwar odbędzie się wielki finałowy koncert podsumowujący etap "Art Brut" w działalności duetu PRO8L3M. Podczas wydarzenia usłyszymy szeroki przekrój utworów z obu wydawnictw, w tym także kilka nie granych nigdy wcześniej na żywo klasyków. Na scenie poza PRO8L3Mem zobaczymy i usłyszymy wyjątkowych gości: Artura Rojka, Martynę Jakubowicz wraz z zespołem, Majkę Jeżowską oraz Wandę i Bandę. O porządne rozgrzanie publiki zadba DJ Anusz, który zagra specjalny set w hołdzie Andrzejowi Zausze.

Kolejnym gościem specjalnym wydarzenia będzie francuski artysta i tatuażysta FUZI - twórca obydwu art-brutowych okładek. FUZI tego wieczoru będzie tatuował na żywo na scenie zwycięzcę specjalnego konkursu. Wystarczy, że każdy posiadacz lub posiadaczka tatuażu - inspirowanego twórczością zespołu - prześle zdjęcie swojego tatuażu na adres jaknagrodatolaureat@gmail.com. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń Oskar i Steez wybiorą trzy ich zdaniem najciekawsze i najbardziej odjechane. Każdy z laureatów otrzyma nie tylko podwójny VIP-owski wjazd na imprezę, ale przede wszystkim możliwość zdobycia nowego tatuażu prosto od samego twórcy oryginalnej art-brutowej stylówki.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez PRO8L3M (@pro8l3m)

Wszyscy chcący dołączyć do grudniowego wydarzenia powinni być czujni w czwartek 11 listopada - o godzinie 12:00 ruszy regularna sprzedaż biletów. Śledźcie wydarzenie!

  

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.