Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

Ostatni singiel przed premierą nowej płyty Natalii Nykiel

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2022 14:24
Posłuchajcie "Pętli".

Na miesiąc przed premierą swojego trzeciego studyjnego albumu pt. "Regnum", Natalia Nykiel prezentuje najnowszy singiel "Pętla".

Dzisiejsza premiera to prawdziwa gra kontrastów - bogata linia melodyczna i klimat rodem z lat 80. przeplatają się z osobistym i budzącym niepewność tekstem Natalii.

Natalia Nykiel - Pętla / YouTube: Natalia Nykiel

- "Pętla" to kolejny rozdział albumu "Regnum" będący zapisem konfrontacji Natalii z samą sobą w najtrudniejszym czasie. "Pętla" to wypowiedziane na głos lęki artystki zapisane w momencie, gdy muzyka nie tylko przestała przynosić ulgę, ale także przestała być ważna - czytamy w zapowiedziach trzeciego solowego albumu artystki.

Na "Regnum" znajdziemy łącznie 13 utworów, w tym singlowe "P.R.I.D.E.", "Królestwo", "Epoka X""Taka jak Ty" oraz "Pętla".

- To, że podczas pandemii siedzieliśmy w zamknięciu, miało duży wpływ na mój nowy album. Pozbawiona bodźców zewnętrznych zaczęłam wsłuchiwać się w siebie i nagle powychodziły mi w głowie wszystkie pająki. Ta płyta będzie bardzo osobista - opowiadała w rozmowie z Ulą Kaczyńską Natalia. Odsłuchać możecie ją tutaj.

"Regnum" - tracklista:
01. Niech Płonie
02. Królestwo
03. Pętla
04. P.R.I.D.E.
05. Tu Nie Ma Fobii
06. Oczy, Kontur, Cień
07. Epoka X
08. Urok
09. Atlantyk
10. Sami
11. Taka, Jak Ty
12. List Za Widnokrąg
13. Ocean

 

Zobacz więcej na temat: Natalia Nykiel