Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

Gwiazdy rapu podczas Pepsi Super Bowl Halftime Show

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2022 15:57
Nie jedna, a aż pięć wielkich gwiazd wystąpi w lutym w Los Angeles.

W zeszłym roku podczas Super Bowl Halftime Show The Weeknd dał show, które komentowano jeszcze długo po jego zakończeniu. W tym roku można spodziewać się jeszcze większych fajerwerków. Dlaczego? Otóż w przerwie największego wydarzenia sportowo-rozrywkowego w Stanach Zjednoczonych wystąpią Eminem, Snoop Dogg, Mary J. Blige, Kendrick Lamar oraz Dr. Dre.

Właśnie dziś Pepsi, czyli oficjalny sponsor wydarzenia, zaprezentowało spot reklamowy, w którym ogłoszono gwiazdy tegorocznej odsłony. Za stworzenie klipu odpowiada reżyser "Piątku" oraz "Straight Outta Compton" - F. Gary Gray. Każdy z artystów został zaprezentowany w odpowiednim dla siebie klimacie i trzeba przyznać, że już sama zapowiedź robi ogromne wrażenie.

The Call | Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show OFFICIAL TRAILER / YouTube: Pepsi

- Ilekroć współpracuję z Dr. Dre, wydaje mi się, że jest to ważny moment dla branży rozrywkowej - od "Piątku" przez "Desperatki", "Straight Outta Compton" aż po Super Bowl Halftime Show. Jako ich wielki fan uważam, że to wielki zaszczyt i przywilej móc pracować nad tym projektem z tymi pięcioma legendarnymi artystami. Przy okazji jest to świetna zabawa - nie kryje entuzjazmu F. Gary Gray.

Tegoroczny finał Super Bowl odbędzie się 13 lutego na SoFi Stadium w Los Angeles. Szanse na finałowy mecz ma jeszcze 8 drużyn: LA Rams, Tampa Bay Buccaneers, San Francisco 49ers, Green Bay Packers, Buffalo Bills, Kansas City Chiefs, Cincinnati Bengals oraz Tennessee Titans. Uczestników finału poznamy 30 stycznia.

  

Zobacz więcej na temat: eminem snoop dogg Super Bowl