Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

Drugi singiel z solowej płyty Łajzola

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2022 13:16
Gościnnie: reszta ekipy JWP/BC.

Mało kto tak dobrze klei słowa z bitem jak JWP/BC. Chemia w tym zespole jest wyczuwalna od lat i nie słabnie nawet gdy poszczególni jego reprezentanci realizują się solowo. Najlepszym tego przykładem jest drugi singiel zapowiadający debiutancki album Łajzola, który dokładnie 18 marca ukaże się nakładem labelu 2020.

Wyprodukowany przez Szczura "Super Glue" to kolejna - po tytułowym singlu - odsłona wyczekiwanej płyty "Łajzol Serious". Utwór mówi o sile przyjaźni, którą scementowały długie lata muzycznej i osobistej zażyłości. To kontynuacja wciągającej historii znanej nam chociażby z albumu "Koledzy". Jak doskonale słychać ani gospodarz ani jego goście nie powiedzieli w tej materii jeszcze ostatniego słowa.

Łajzol - Super Glue feat. JWP/BC (prod. Szczur) / YouTube: JWP CREW

Po wielu latach bardzo płodnej i efektownej działalności w ramach kolektywów JWPBC i Jetlagz, Łajzol ukończył wreszcie prace nad solowym debiutem. Jak podkreśla sam artysta zatytułowany przewrotnie "Łajzol Serious" to najdojrzalszy i najbardziej przemyślany album w jego dorobku. Drugi przedsmak zróżnicowanej, słodko-gorzkiej zawartości krążka wyreżyserował Radek Nowik.

 

mat. prasowe, AŚ

Zobacz więcej na temat: JWP Kosi Łajzol Ero