Section50
Section00
Łajzol i asthma
Łajzol i asthma, foto: 2020/mat. prasowe
16.02.2022

Nowy singiel Łajzola z gościnnym udziałem asthmy i Falcona1

Przed nami kolejna zapowiedź solowego albumu reprezentanta JWP.

Łajzol powraca z trzecim singlem zapowiadającym jego solowy debiut "Łajzol Serious". Przepełniony follow-upami numer "Jak bocian" osadzony na oldschoolowym bicie od Returnersów to efekt współpracy z młodym raperem asthmą i Falconem.

Nowy utwór Łajzola ląduje w sieci wraz z teledyskiem od Oskara Machalskiego:

Łajzol - Jak Bocian feat. asthma, Falcon1 (prod. The Returners) / YouTube: 2020

"Jak bocian" to następca opublikowanych wcześniej kawałków "Łajzol Serious" oraz "Super Glue".

Jak podkreśla sam Łajzol zatytułowany przewrotnie "Łajzol Serious" to najdojrzalszy i najbardziej przemyślany album w jego dorobku. Wygląda na to, że możemy się spodziewać słodko-gorzkiej muzycznej podróży stylistycznie wybiegającej poza ramy JWP czy Jetlagz. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 18 marca.

 

AŚ, mat. prasowe

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.