Section50
Section00
Grafika promująca trasę ALL-IN 22 TOUR PRO8L3M-u
Grafika promująca trasę ALL-IN 22 TOUR PRO8L3M-u, foto: Revolume/mat. prasowe
09.03.2022

PRO8L3M zmienia Torwar na Progresję

Zamiast jednego koncertu w Warszawie Oskar i Steez zagrają dwukrotnie.

10 kwietnia na warszawskim Torwarze odbyć się miał koncert PRO8L3Mu w ramach trasy ALL-IN 22 Tour. Z uwagi na zmianę przeznaczenia stołecznej hali na punkt recepcyjny dla uchodźców z Ukrainy, występ duetu zostaje jednak przeniesiony do klubu Progresja. Nowa data wydarzenia to sobota 26 marca.

Naturalnie pojemność Progresji jest dużo mniejsza niż hali COS Torwar. W związku z tym artyści zaplanowali dwa występy tego samego dnia. Pierwszy z nich wystartuje o godzinie 18:30, a drugi o 23:00.

ALL-IN 22 TOUR to jedyna tegoroczna trasa klubowa zespołu PRO8L3M. Oskar i Steez zagrają przekrój twórczości, podsumowujący prawie dekadę obecności na scenie. Z tej okazji fanów czeka całkowicie nowe liveshow, stworzone z wykorzystaniem ostatnich osiągnięć technologicznych.

Więcej informacji o warszawskich koncertach znajdziecie tutaj.

PRO8L3M - Strange Days / YouTube: 2020

  

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.