Section50
Section00
KaraśRogucki w Czwórce
Karaś/Rogucki w Czwórce, foto: Kamil Jasieński/Czwórka
28.07.2022

Kolejny singiel z nowej płyty duetu Karaś/Rogucki

Materiał ukaże się tej jesieni.

W serwisach streamingowych można już posłuchać nowego utworu od Kuby Karasia, Piotra Roguckiego, Wiktorii Jakubowskiej i Kamila Holdena Kryszaka. Singiel zespołu Karaś/Rogucki zatytułowany "Film" opowiada o potrzebie zatrzymania się w "tu i teraz". Premierze towarzyszy wyjątkowy teledysk wyreżyserowany przez Sebastiana Juszczyka.

- Piosenka "Film" to krótka medytacja nad sensem życia, przystanek w pogoni za kolejnym dniem. Sugestia, by spróbować się zatrzymać i cieszyć tym, co jest teraz, zamiast czekać na to, co przyniesie jutro, skoro "jutro" może w ogóle nie nastąpić - wyjaśnia Piotr Rogucki.

KARAŚ/ROGUCKI - Film (Official Video) / YouTube: KayaxTV

"Film" to kolejna zapowiedź drugiego krążka duetu. Do tej pory fani mieli okazję zapoznać się z utworami "Jutro Spróbujemy Jeszcze Raz""Bezpieczny Lot" i "Zapasowy Tlen". Nowy album ukaże się we wrześniu tego roku.

 

 

AŚ, mat. promocyjne

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.