Section50
Section00
Łajzol w Czwórce
Łajzol w Czwórce, foto: Adam Świetlicki/Czwórka
03.08.2022

Łajzol zaprasza na SERIOUS Tour

To będzie dobre pożegnanie lata.

Od premiery solowego debiutu Łajzola miną niebawem cztery miesiące. Reprezentant JWP w popremierowej rozmowie z Numerem zdradził fanom, że mogą spodziewać się serii koncertów promujących "Łajzol Serious". Teraz raper odsłania karty i zaprasza do wzięcia udziału w SERIOUS Tour.

Wrześniowa trasa będzie wymarzoną okazją, aby sprawdzić jak solówka Łajzola sprawdza się na żywo. W ramach SERIOUS Tour artysta zagra m.in. w Warszawie, Sopocie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i Lublinie.

Szczegółowy harmonogram trasy:
03.09 Warszawa - Hydrozagadka
08.09 Sopot - Mewa Towarzyska
09.09 Łódź - D.real Studio
16.09 Kraków - Zaścianek
17.09 Wrocław - Akademia
23.09 Lublin - Dom Kultury

 

 

mat. prasowe, AŚ

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.