Section50
Section00
Drake
Drake, foto: Universal Music Polska/mat. prasowe
03.08.2022

Drake publikuje teledysk do singla "Sticky"

Numer pochodzi z najnowszego albumu Kanadyjczyka.

Ponad miesiąc temu Drake zaskoczył fanów niezapowiadanym wcześniej albumem "Honestly, Nevermind". Zaskoczył podwójnie, ponieważ zamiast dobrze znanych brzmień, skierował swoją uwagę w stronę bardziej klubowych i house'owych klimatów. Krążek, oczywiście, zadebiutował na szczycie zestawienia Billboard 200, a w pierwszej dziesiątce spędził już 6 tygodni.

Teraz popularny raper postanowił zaserwować swoim słuchaczom prezent w postaci teledysku do utworu "Sticky", za którego reżyserię odpowiada Theo Skudra.

Drake - Sticky (Official Music Video) / YouTube: Drake

W miniony weekend Drake wystąpił podczas October World Weekend. Ku zaskoczeniu uczestników, na scenie dołączyła do niego Nelly Furtado, z którą raper wykonał wspólnie hitowy singiel "I'm Like a Bird".

 

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.