Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

Gorillaz, Bonobo, Nas i inni na soundtracku FIFA 23

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2022 11:32
Autorzy gry zaprezentowali oficjalną playlistę.
FIFA 23
FIFA 23Foto: Miguel Lagoa/Shutterstock

EA Sports opublikowało właśnie kompletną playlistę z utworami, które usłyszymy w najnowszej odsłonie niezwykle popularnej gry piłkarskiej - FIFA 23. Tytuł ukaże się już w najbliższy piątek i będzie dostępny na platformach PS5, Xbox Series X|S, PC, Stadia, PS4 oraz Xbox One.

Tak, jak obiecywał producent, soundtrack zawiera ponad 100 utworów zarówno wielkich gwiazd muzyki, jak i artystów dopiero wybierających się na szczyt. Wśród nich znaleźli się m.in. Gorillaz, Yeah Yeah Yeahs, Flume, Bonobo, Denzel Curry, Alewya, Labrinth czy FKA twigs.

- Zależało nam, by podkreślić znaczenie naszej globalnej społeczności i jesteśmy niezwykle podekscytowani współpracą z grupą niezwykłych artystów, których muzyka kojarzyć się będzie z najbardziej rozbudowaną edycją gry FIFA - komentuje Raphaella Lima, Global Music Marketing Director firmy.

FIFA 23 Official Soundtrack / Spotify

FIFA 23 będzie już 30. odsłoną serii, która swoje życie rozpoczęła w 1993 roku tytułem FIFA International Soccer. Do tej pory sprzedano ponad 325 milionów egzemplarzy gry sygnowanej logiem Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej.

 

 

Zobacz więcej na temat: fifa