Czwórka Blog - baner
BLOG - Czwórka - Muzyczny

SnowFest Festival ogłasza kolejnych artystów nadchodzącej edycji

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2022 18:21
Jest moc!
Goldie
GoldieFoto: Bartosz Bajerski

W minionym miesiącu informowaliśmy Was o pierwszym ogłoszeniu artystów przez jeden z najciekawszych polskich festiwali - SnowFest Festival. Teraz organizatorzy postanowili odkryć kolejne karty i zdradzili, kogo jeszcze usłyszymy 3 i 4 marca w Szczyrku.

Do wcześniej ogłoszonych nazwisk dołączyli teraz - szef Metalheadz i uosobieniec muzyki bassowej - Goldie, który wystąpi z jednym z najprężniej rozwijających się autorów tekstów na bristolskiej scenie muzycznej - Medic MC.

Na głównej scenie wraz z zespołem zagra uwielbiany przez SnowFestową publiczność pół-człowiek, pół-raper oraz prowadzący audycję "Tłusty Czwartek" - Grubson.

Nie zabraknie świetnego projektu Rysy, tworzonego przez Wojtka Urbańskiego oraz Łukasza Stachurko, który ku naszej uciesze wciąż zdobywa coraz większą popularność.

W dj-skiej odsłonie usłyszymy jedną z najważniejszych, najpopularniejszych i zarazem kontrowersyjnych kapel łączących drum'n bass, breakbeat oraz rock - Pendulum.

Nadchodząca edycja SnowFest Festival będzie jubileuszową, 10. odsłoną wydarzenia. Na poprzednich odsłonach zobaczyć na żwyo mogliśmy takich artystów jak m.in. Raekwon, Nero, Wiley, Ten Typ Mes, Ghostface Killah, Yasin Bey, Sokół czy Vitalic.

 

 

AŚ, mat. prasowe

Zobacz więcej na temat: SnowFest