Section50
Section00
Pezet w studiu koncertowym Czwórki
Pezet w studiu koncertowym Czwórki, foto: Bartosz Bajerski
06.05.2019

Pezet zapowiada solowy album i płytę Płomienia 81

Raper uchylił rąbka tajemnicy o nowych wydawnictwach.

W tym roku minie siedem lat od ostatniego solowego albumu Pezeta. Artysta w międzyczasie uczestniczył w kilku projektach znanych marek, ale konsekwentnie milczał w sprawie całkowicie własnych nagrań. Teraz raper potwierdza, że niedługo światło dzienne ujrzą dwa albumy: solowy i Płomienia 81 w duecie z Onarem.

Pezet na swoim Insta Story zamieścił nagranie, w którym rapuje do bitu Auera. Na koniec dodaje, że nowe solo i album Płomienia ukażą się "wkrótce".

W lutym raper we współpracy ze znaną marką alkoholową opublikował wideo opowiadające o tym, czym dla niego jest muzyka i jak działają na niego fani. Można było założyć, że artysta przygotowuje dla swoich słuchaczy coś więcej.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.