Section50
Section00

Newsy

PAL SECAM - nowy projekt w nowym labelu

20.02.2020 Polski rynek fonograficzny zyskuje kolejnego ważnego gracza a imię jego to [Smog] - sublabel PIAS Recordings Poland zajmować się będzie szeroko pojętą muzyką miejską. Na pierwszy ogień rzucają nam "Styropian" od duetu PAL SECAM - który jest wypadkową połączenia mikrofonowych umiejętności Wahy oraz producenkich tricków Teielte Czytaj więcej…

Nowa EP-ka Gesaffelsteina

07.10.2019 Francuski DJ w przyszłym miesiącu rusza w trasę koncertową. Czytaj więcej…

Damon Albarn zapowiedział nowy orkiestrowy projekt

03.10.2019 Artysta ogłosił też występy w dziewięciu europejskich miastach. Czytaj więcej…

Gangstarr prezentuje nowy klip

03.10.2019 Legendarna formacja powraca z nowym materiałem. Czytaj więcej…

PRO8L3M zapowiedział trasę koncertową promującą "Art Brut 2"

02.10.2019 Seria koncertów rozpocznie się wiosną 2020 roku. Czytaj więcej…

Ruszył preorder nowej płyty schaftera

02.10.2019 Wśród gości między innymi Belmondo, Ras i Żabson. Czytaj więcej…

Dawid Podsiadło ogłosił akustyczną trasę koncertową

01.10.2019 Artysta odwiedzi czternaście miast w całej Polsce. Czytaj więcej…

Brodka na nowym albumie Piernikowskiego

01.10.2019 Poznaliśmy szczegóły płyty połowy duetu Syny. Czytaj więcej…

System Of A Down zagra w Krakowie

01.10.2019 Zespół ogłosił europejską trasę koncertową. Czytaj więcej…
BLOG - Czwórka - MuzycznyNewsy
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.