Section50
Section00
31.10.2019

FOX - Hotzone

Utwór pochodzi z albumu "Juice Flow".

Fox                                               Fox w akcji

Nareszcie! Doczekaliśmy się pierwszej autorskiej brytyjskiego wokalisty i rapera płyty Foxa - jednej z najbarwniejszych, najbardziej lubianych i rozchwytywanych postaci muzycznej sceny Manchesteru. Nasz bohater śpiewał już u boku takich wykonawców jak Zed Bias, MJ Cole, Dub Phizix, Spectrasoul, The Mouse Outfit, Calibre, Marcus Intalex, Fracture, Sam Binga, FD, Kabuki, Red Eye HiFi, Chimpo, My Nu Leng itd. Jest członkiem takich manchesterskich kolektywów jak grime'owo zorientowany Levelz oraz bardziej dancehallowy Swing Ting. I to ten ostatnich projekt nie tylko pomógł Foxowi jego pierwszy album nagrać, ale również sam cały materiał, opatrzony tytułem "Juice Flow", z dumą wydał.

Oprócz Swing Ting, beaty na płytę zapewnili m.in. Famous Eno, Sinjin Hawke, Zed Bias, Finn, Toddla T, Epic B, a także UK-funkowy Murder He Wrote, czy jamajska ekipa Equiknoxx. Co ciekawe, w utworze "Somewhere In Poland" gościnnie pojawia się oraz bardzo ciekawą opowieść w języku polskim snuje nasz człowiek - Junior Stress. My na czwórkową plejlistę wybraliśmy dynamiczne, garage'owe nagranie "Hotzone" wyprodukowane przez Shardę. Dawajcie na parkiet!

MaH

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.