Section50
Section00
20.03.2019

ANDERSON .PAAK - King James

www.facebook.com/AndersonPaak www.facebook.com/AndersonPaak

12 kwietnia, niespełna pól roku po premierze ostatniego krążka pt. "Oxnard", na rynek trafi nowy studyjny album niestrudzonego Andersona .Paaka - doskonałego kalifornijskiego wokalisty, rapera i muzyka, protegowanego słynnego Dr. Dre. Materiał nosi tytuł "Ventura", a gościnnie wystąpi na nim m.in. Smokey Robinson, czyli legenda muzyki soul, André 3000 z grupy OutKast, Lalah Hathaway (córka soulowego wokalisty Danny'ego Hathawaya), Jazzmine Sullivan, raper Natte Dogg, Sonyaè Elise, a także Brandy, popularna wokalistka R&B.

Pierwszym singlem promującym nowy album jest "King James", nagranie dedykowane koszykarzowi Los Angeles Lakers LeBronowi Jamesowi, nawołujące także do jednoczenia się i wspólnego społecznego sprzeciwu wobec niesprawiedliwości.

Oto okładka i pełna tracklista płyty "Ventura".

Anderson . Paak / Aftermath

Anderson . Paak / Aftermath Anderson . Paak / Aftermath

opr. MaH

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.