Section50
Section00
15.12.2014

Selekcja #6: HARPER - Break It, Don't Fake It

Selekcja breakbeatowa.

/

Od pewnego czasu, i ku mojej sporej radości, na rynek trafia coraz więcej znakomitych, "połamanych" klubowych produkcji. Opartych często na klasycznych, a nawet oldschooolowych breakach, ale potraktowanych nową technologią, serwowanych z dzisiejszej perspektywy, i brzmiących naprawdę świeżo, potężnie i porywająco. Kilka takich utworów zebrałem w poniższym miksie (jest nawet powracający do formy duet Stanton Warriors), dołożyłem również (nieco) starsze nagrania i ...voila! Miłej zabawy.

HARPER - Break It, Don't Fake It

EVIL NINE - Solar Black Rays / Punks

MAK & PASTEMAN - Formation / Materials

STANTON WARRIORS - The World Needs Badmen / Punks

BREACH & KELIS - The Key (2 Bad Mice remix) / Atlantic

JoeFarr - Stuckfix / Hypercolour

SOUNDBWOY KILLAH - Let's Thump / Bodyjack

KW GRIFF - Pork & Swift / KW Griff

JESS & CRABBE - The Big Booya (Kodiak remix) / Hot Haus Records

DIE & ADDISON GROOVE - HydroPump / Gutterfunk

NIFTY - Nifty / Atlantic Jaxx

DAN HABARNAM - Car Moloz / Clubwerks

SIEREN - Prism (Duct remix) / Shades Recordings

-----> D O W N L O A D <-----

(spieszcie sie pobierać, linki tak szybko znikają)

HARPER - Break it Don't Fake It by Harperboogie on Mixcloud

 

Autor: Marcin "Harper" Hubert"

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.