Section50
Section00
04.05.2015

Selekcja #9: Jungle / Footwork mix (by HARPER)

I znów moja selekcja z powyłamywanymi rytmami - tym razem jednak w jungle'owo-footworkowym wydaniu. Są nowości, są nagrania klasyczne (i ponadczasowe), a sam miks miał swoją premierę w majówkowym Basstionie. Miłego odbioru.

SPRING BREAKS mix:

FUNK BUTCHER x TRIM - Funk x Trim / Greenmoney Recordings

DRUGUSE - HoodRichLife / All City

ETCH - Flamingo Groove / dub

FRACTURE & MORESOUNDS - Dead & Bury / Astrophonica

BRAILLE - Everyone's Crazy (Machinedrum) / Friends Of Friends

MORESOUNDS - Reality Tune / Astrophonica

MANIX - Inside Outside / 10 Inch Press

RICO TUBBS, ORKIDEA & HEAVYWEIGHT - Baby (Desto remix) / Bass=Win

ROY DAVIS JR ft. PEVEN EVERETT - Gabriel (M-Beat remix) / XL

FIXATE - Throwback / Exit

GOLDIE - Jah (Peshay VIP Rollers 2015) / Metalheadz

DIZZ1 -  Higher feat. Frank Nitt (DJ Manny remix) / Tru Thoughts

DILLINJA - Ya Know Ya Big 2015 / Metalheadz

RANDOM MOVEMENT - Dancing Feat (Sinistarr remix) / Rubik Records

------> D O W N L O A D <------

ps. W ramach uzupełnienia tematu polecam mój starszy miks w podobnym klimacie, przygotowany dla krajowej firmy Sequel One: https://www.mixcloud.com/SequelOneRecords/harper-sequel-one-podcast-004/ .

Marcin "Harper" Hubert

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.