Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Playlista

Okładka gry PC Celebrity Deathmatch z 2003 roku
Okładka gry PC "Celebrity Deathmatch" z 2003 roku, foto: mat. prasowe
06.12.2018

Ice Cube i MTV wracają z Celebrity Deathmatch

Nowe odcinki kultowego show powinny ukazać się w przyszłym roku.

MTV Studios i raper Ice Cube wskrzeszają show "Celebrity Deathmatch"! Kultowy animowany format stacji muzycznej emitowany w latach 1998 - 2002 i 2006 doczekał się 93 odcinków, podczas których największe gwiazdy show businessu walczyły ze sobą. Absurdalny klimat i nietuzinkowe pomysły przyniosły produkcji ogromną popularność.

Teraz wiemy, że w przyszłym roku powinny pojawić się nowe odcinki pojedynków gwiazd. Stacja MTV wyprodukuje je we współpracy z Ice Cubem, który obejmie funkcję producenta wykonawczego. U jego boku stanie autor oryginału - Eric Fogel.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl