Soczi 2014: XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie na antenach Polskiego Radia

polskieradio.pl
Marcin Nowak 05.02.2014

Polskie Radio, jako partner medialny imprezy, zaprasza do słuchania relacji i transmisji ze zbliżających się XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi.

Relacje z igrzysk nadawane będą na antenach radiowej Jedynki, Trójki, Czwórki oraz programu cyfrowego PR 24. Na specjalnej stronie polskieradio.pl/soczi znajdą Państwo dodatkowe materiały na temat igrzysk, sylwetki sportowców i relacje radiowych wysłanników.
Zimową olimpiadę obsługiwać będzie silna reprezentacja Polskiego Radia. Do Soczi wybrał się 8-osobowy zespół w składzie: Rafał Bała, Michał Gąsiorowski, Tomasz Gorazdowski, Cezary Gurjew, Jacek Kubicki, Sylwia Urban, Tomasz Zimoch i Michał Jakubik.
Na antenach Polskiego Radia nie zabraknie transmisji, relacji reporterskich, wywiadów, a także komentarzy z wszystkich zawodów, w których udział wezmą reprezentanci Polski, a także gwiazdy światowego sportu. Przewidywane są także bieżące relacje korespondentów z Soczi w momentach  najważniejszych wydarzeń.

PROGRAM PIERWSZY POLSKIEGO RADIA
Na antenie radiowej Jedynki relacje reporterskie i materiały z Igrzysk Olimpijskich pojawiać się będą codziennie od 7 do 28 lutego. Oprócz wejść na żywo, m.in. z ceremonii otwarcia i zamknięcia oraz relacji nadawanych podczas dyscyplin sportowych, takich jak biegi i skoki narciarskie, biathlon, łyżwiarstwo szybkie czy hokej, na antenie Jedynki pojawi się także studio olimpijskie (od 7 do 24 lutego dwa razy dziennie - w godz. 6.28-6.32 i 8.15-8.20 oraz w dniach 8-22 lutego w godz. 20.15-20.55).

PROGRAM TRZECI POLSKIEGO RADIA
W dniu rozpoczęcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich, 7 lutego, Program 3 zaprasza na specjalne relacje w audycji "Zapraszamy do Trójki" (godz. 16.00-19.00). W trakcie igrzysk dziennikarze Trójki, Michał Gąsiorowski i Tomasz Gorazdowski, będą także co najmniej dwa razy dziennie (od poniedziałku do soboty) informować słuchaczy o przebiegu zawodów, m.in. podczas studia olimpijskiego (7-22 lutego o godz. 7.40 i 16.40). Olimpiadzie poświęcone będą również dwa wydania "Trzeciej Strony Medalu" - po rozpoczęciu i po zakończeniu Igrzysk, 9 i 23 lutego. Temat powróci także w wydaniu 9 marca (niedziele, godz. 17.00-19.00).

PROGRAM CZWARTY POLSKIEGO RADIA
Radiowa Czwórka także będzie na bieżąco informować słuchaczy o przebiegu Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Specjalne relacje i materiały z olimpiady pojawiać się będą na antenie codziennie od 7 do 23 lutego. Każdego ranka o godzinie 7.15 o najciekawszych wydarzeniach opowiadać będzie Tomasz Zimoch, a w ciągu dnia pojawią się relacje innych korespondentów Polskiego Radia prosto z Soczi. Dodatkowo w trakcie trwania Igrzysk zwiększona zostanie liczba serwisów sportowych (osiem w dni robocze i sześć w weekendy).

PROGRAM POLSKIE RADIO 24
Informacji o przebiegu Igrzysk w Soczi będzie można także wysłuchać na kanale Polskie Radio 24 , dostępnym w Internecie oraz na odbiornikach cyfrowych. Studio olimpijskie będzie emitowane codziennie od 8 do 22 lutego w godz. 20.15-20.55.

PORTAL POLSKIERADIO.PL
Dla wszystkich, którzy będą chcieli śledzić przebieg wydarzeń w Soczi, portal informacyjny Polskiego Radia przygotował specjalny serwis związany z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Soczi. Na stronie polskieradio.pl/soczi znajdą Państwo relacje radiowych wysłanników, dodatkowe materiały, które nie pojawią się na antenach, terminarze, sylwetki polskich sportowców, tabele medalowe, opisy obiektów olimpijskich, czy materiały multimedialne.

Więcej o specjalnym serwisie Soczi 2014 znajdą Państwo tutaj - Soczi 2014. Rusza specjalny serwis polskieradio.pl na igrzyska olimpijskie

Ostatnie przygotowania w Parku Olimpijskim do rozpoczęcia igrzysk w Soczi

CNN Newsource/x-news

man, polskieradio.pl, materiały promocyjne

sortuj
Skomentuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!