X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
sporty zimowe

Prezes PZN: skoczkowie powalczą o najważniejsze trofea

– Polscy skoczkowie będą walczyć o najważniejsze trofea i spokojnie wytrzymają trudy sezonu. Są przygotowani jeszcze lepiej niż w ubiegłych latach – wskazał Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego. W "Magazynie Sportowym" rozmowa o dobrej postawie Polaków na początku tegorocznej rywalizacji, a także o celach, jakie zostały przed nimi postawione.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe PŚ w skokach 2018/2019

"Ekstra" konkurs w Zakopanem? "To jedna z opcji"

Podczas najbliższego weekendu miały się odbyć zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt. Ze względu na kiepskie warunki pogodowe Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) podjęła jednak decyzję o odwołaniu konkursu w Niemczech. W związku z tym pojawiła się opcja dotycząca przeprowadzenia dodatkowych zawodów, a jednym z proponowanych miejsc jest Zakopane. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT sporty zimowe Skoki narciarskie PŚ w skokach 2018/2019

TYLKO U NAS Waś na podium w Tomaszowie, rekordy Kuliżnikowa

W Tomaszowie Mazowieckim zakończył się pierwszy dzień zawodów Pucharu Świata, w którym rywalizują najlepsi panczeniści. Na imprezę tej rangi polskie łyżwiarstwo czekało 19 lat, nigdy jednak takich zawodów nie organizowaliśmy "pod dachem". "A może byśmy tak najmilszy wpadli na dzień do Tomaszowa?", śpiewała Ewa Demarczyk, warto wpaść nawet na trzy dni, bo zawody potrwają do niedzieli.
Zobacz więcej na temat:  sporty zimowe łyżwiarstwo szybkie RELACJA