Polskie Radio
Section05
Polskie Radio

Akcja charytatywna. PR24 dla rodziny zabitego policjanta

11 000 złotych – to kwota, która dzięki słuchaczowi Polskiego Radia 24 trafi do rodziny Mariusza Koziarskiego, Policjanta zamordowano przez przestępcę podczas akcji w Wiszni Małej. Na antenach Polskiego Radia w czwartek licytowane były przedmioty, ze sprzedaży których dochód przeznaczony zostanie na pomoc dla bliskich wrocławskiego antyterrorysty, który pozostawił żonę i osierocił dwójkę dzieci. Łącznie uzbierano ponad 138 tys. zł.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio akcja charytatywna policja przestępczość

Polskie Radio na rzecz rodziny zabitego policja

Zarząd i pracownicy Polskiego Radia postanowili zainicjować aukcję na rzecz najbliższej rodziny policjanta, który zginął w sobotniej strzelaninie w Wiszni Małej. Jest to wyraz wielkiego szacunku społeczności Polskiego Radia jako nadawcy misyjnego dla bohaterskiej postawy funkcjonariusza publicznego, poległego na służbie w obronie życia i bezpieczeństwa współobywateli.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 rodzina Warszawa akcja charytatywna Polskie Radio policja

Polskie Radio: aukcja dla rodziny zabitego policjanta

Rusza aukcja na rzecz najbliższej rodziny policjanta, który zginął w sobotniej strzelaninie w Wiszni Małej. Aukcję zainicjował zarząd i pracownicy Polskiego Radia. Jest to wyraz wielkiego szacunku społeczności Polskiego Radia jako nadawcy misyjnego dla bohaterskiej postawy funkcjonariusza publicznego, poległego na służbie w obronie życia i bezpieczeństwa współobywateli.
Zobacz więcej na temat:  policja zabójstwo Polskie Radio POLSKA