Polskie Radio
Section05
Polskie Radio

Godzina W po 77 latach w Warszawie

Polskie Radio aktywnie włącza się w obchody rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Wszystkie anteny publicznego nadawcy przygotowały szereg unikatowych materiałów, zawierających m.in. archiwalne nagrania oraz rozmowy z ekspertami i historykami. 1 sierpnia z radioodbiorników popłynęły dźwięki powstańczych pieśni oraz wspomnienia tych, którzy w 1944 roku bohatersko walczyli o wolną Polskę. Punktualnie o 17 - łączyliśmy się w Godzinie W i transmitowaliśmy obraz z Warszawy. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Polskie Radio Powstanie Warszawskie

"Relacje na żywo, pieśni powstańcze". Agnieszka Kamińska o obchodach rocznicy Powstania Warszawskiego w Polskim Radiu

- 1 sierpnia oraz w kolejnych dniach w Polskim Radiu usłyszeć będzie można wypowiedzi uczestników walk, pochodzące z bogatych Archiwów Polskiego Radia. Planowane są relacje na żywo z obchodów uroczystości państwowych, rozmowy z wyjątkowymi gośćmi - ekspertami, historykami, autorami publikacji i opracowań o tematyce powstańczej - mówi prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Powstanie Warszawskie Warszawa rocznica W POLSKIM RADIU Polskie Radio Agnieszka Kamińska

77. rocznica Powstania Warszawskiego w Polskim Radiu

Polskie Radio aktywnie włącza się w obchody 77. rocznicy Powstania Warszawskiego. Wszystkie anteny publicznego nadawcy przygotowały szereg unikatowych materiałów, zawierających m.in. archiwalne nagrania oraz rozmowy z ekspertami i historykami. 1 sierpnia z radioodbiorników płynąć będą dźwięki powstańczych pieśni oraz wspomnienia tych, którzy w 1944 roku bohatersko walczyli o Warszawę i wolną Polskę.
Zobacz więcej na temat:  pamięć Polskie Radio historia Polski społeczeństwo

77. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Polskim Radiu

Polskie Radio aktywnie włącza się w obchody rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Wszystkie anteny publicznego nadawcy przygotowały szereg unikatowych materiałów, zawierających m.in. archiwalne nagrania oraz rozmowy z ekspertami i historykami. 1 sierpnia z radioodbiorników popłynęły dźwięki powstańczych pieśni oraz wspomnienia tych, którzy w 1944 roku bohatersko walczyli o Warszawę i wolną Polskę. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Polskie Radio Powstanie Warszawskie

Bosch i VW pracują nad mapą dla samochodów autonomicznych

Bosch ogłosił, że razem z Volkswagenem pracują nad funkcjonalnością umożliwiającą zbieranie danych z dróg w czasie rzeczywistym i stworzenie wysokiej jakości map wykorzystywanych przez samochody autonomiczne.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio motoryzacja samochody samochód kierowca kierowcy volkswagen volkswagen golf golf bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze drogi społeczeństwo

Zarobić na tragedii, czyli popowodziowe auta z Zachodu

Zachód Europy mocno ucierpiał na ostatniej powodzi. Tysiące samochodów w Niemczech, Belgii i Holandii znalazło się pod wodą. Z pewnością już niebawem pojawią się na naszym rynku jako całkiem dobre, mało używane i zadbane auta. Jak uchronić się od wdepnięcia na motoryzacyjną minę?
Zobacz więcej na temat:  kierowca kierowcy Radio kierowców samochody powódź katastrofa ekologiczna Niemcy sprzedaż handel Polskie Radio Kierowców Polskie Radio samochód Belgia Holandia Giełda ŚWIAT porady poradnik społeczeństwo prawo oszustwa oszustwo