X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Polskie Radio

Prezes PR Andrzej Rogoyski: jesteśmy wyjątkowym radiem

- Wartością wyróżniającą Polskie Radio jest to, że u nas możecie Państwo uzyskać wszystko to, co jest najważniejsze, najpiękniejsze, najcudowniejsze: głosy, słuchowiska, reportaże. Wszystko to gdzie indziej, przez zalew komercji, jest niedostępne. Jesteśmy w tym znaczeniu wyjątkowym radiem - mówi w "Sygnałach dnia" prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio W POLSKIM RADIU

„To, co najpiękniejsze… – Zima”

25 stycznia w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie odbył się kolejny koncert z cyklu „To, co najpiękniejsze…”. Tym razem Polskie Radio zaprosiło wybitnego pianistę Filipa Wojciechowskiego, który wystąpił z Polską Orkiestrą Radiową. Koncertu na żywo można było posłuchać na antenie radiowej Dwójki. Wydarzenie było także transmitowane w streamingu na stronie internetowej polskieradio.pl oraz retransmitowane w radiowej Jedynce.
Zobacz więcej na temat:  koncerty Polskie Radio

Ppłk Orzełek: nie godziliśmy się z sowiecką okupacją

- Stanisław Sojczyński "Warszyc" był bohaterem. Walczył w kampanii wrześniowej z dwoma okupantami. Był też dobrym, prawym człowiekiem - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 ppłk Mieczysław Orzełek, prezes Ogólnokrajowego Związku Byłych Żołnierzy KWP.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA HISTORIA historia Polski Tadeusz Płużański Żołnierze Wyklęci Polskie Radio powroty z niepamięci komunizm Armia Krajowa II wojna światowa

TYLKO U NAS Szef EBU: potrzebujemy wyspecjalizowanych dziennikarzy

- Powinniśmy chronić profesjonalne dziennikarstwo. Takie, które jest godne zaufania - powiedział Dyrektor Generalny Europejskiej Unii Nadawców (EBU) Noel Curran w rozmowie z redaktorem naczelnym portalu PolskieRadio24.pl Piotrem Chęcińskim. Mówił też o fake newsach, sile, ale i braku nadzoru nad mediami społecznościowymi oraz recepcie na przyciągnięcie młodego odbiorcy przez tradycyjne media. Na tym polu z uznaniem wypowiedział się o działaniach serwisu PolskieRadio24.pl.
Zobacz więcej na temat:  TYLKO U NAS EBU Polskie Radio POLSKA