X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dłużnicy alimentacyjni - jak z nimi walczyć?

Rośnie liczba rodziców nie płacących alimentów na dzieci. Dziesiątki tysięcy osób lekceważy swój obowiązek alimentacyjny.
Dłużnicy alimentacyjni - jak z nimi walczyć?
Foto: pixabay.com/domena publiczna
O Audycji

Rośnie liczba rodziców nie płacących alimentów na dzieci. Dziesiątki tysięcy osób lekceważy swój obowiązek alimentacyjny.

W dzisiejszej „Strefie Rodzica” porozmawiamy o tym, jak wyegzekwować alimenty dla dziecka, gdy drugi rodzic uchyla się od płacenia, gdzie szukać pomocy i jak wygląda postępowanie alimentacyjne. Zapraszamy do słuchania tuż po 21:00 ➡ http://on.fb.me/1gqbsAO

Pytania do naszych gości można zadawać pod numerem telefonu: 22 645 20 55 lub na Facebooku: www.facebook.com/polskieradiodzieciom

Playlista