X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Małe dziecko, wielki strach

Dopiero co zamknęliście drzwi od pokoju swojego dziecka, zostawiając je utulone w łóżku, a ono już płacze, żebyście włączyli światło, bo pod łóżkiem jest potwór? A może przyczyna strachu Waszego dziecka jest zupełnie inna?
Małe dziecko, wielki strach
Foto: donnierayjones photo on flickr
O Audycji

Każdy wiek ma właściwe sobie lęki. Małe dzieci odczuwają rozmaite lęki słuchowe (dźwięk odkurzacza, tramwaju, głośne grzmoty podczas burzy, wycie wiatru,) czy wizualne (ciemne kolory, duże przedmioty). Starszaki z kolei obawiają się przyziemnych spraw (siniaków przy upadku z roweru), ciemności i rozstania z rodzicami. Na ogół dzieci same wyrastają ze swoich lęków, jednak przed nadmiarem niepokojów, trzeba je chronić. Długotrwałe ich doświadczanie może całkowicie zdominować kontakty z otoczeniem. W „Strefie Rodzica” podpowiemy jak pomóc najmłodszym poradzić sobie ze strachem, jak z nimi rozmawiać i tłumaczyć ich własne lęki, aby w przyszłości dobrze radziły sobie w trudnych sytuacjach. Bądźcie z nami już od 21:00 http://on.fb.me/1gqbsAO

Na Wasze pytania i komentarze czekamy pod numerem telefonu: 22 645 20 55 oraz na Facebooku: www.facebook.com/polskieradiodzieciom.

Playlista