X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak wzmacniać poczucie wartości i indywidualność dziecka?

Bardzo często moment, w którym dziecko idzie do przedszkola lub szkoły, staje się momentem, gdy upodabnia się ono do innych dzieci. Nie ma w tym nic złego, o ile nie traci przy tym poczucia własnej wartości i indywidualności.
Jak wzmacniać poczucie wartości i indywidualność dziecka?
Foto: pixabay.com/domena publiczna
O Audycji

W dzisiejszej „Strefie Rodzica” zastanowimy się, jak wspierać dziecko, aby budowało pozytywny obraz siebie i pozostało sobą, w sytuacji, gdy wokół zalewają nas ujednolicone wzorce i szablony. Czy w świecie kultury masowej, który podąża za modą i wyzwala chęć posiadania, jest to w ogóle możliwe?

Zapraszamy do słuchania i telefonowania do studia. Na pytania do naszych ekspertów, czekamy pod numerem telefonu: 22 645 20 55 oraz na Facebooku: www.facebook.com/polskieradiodzieciom.

Strefa Rodzica tuż po 21:00  http://on.fb.me/1gqbsAO Zaprasza Ludwika Grunwald.

 

Playlista