X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Nowalijki, czyli co jest tak naprawdę zdrowe

Po zimie czas zregenerować organizm i dostarczyć mu witamin, które daje natura. W sklepach pojawiają się już pierwsze młode warzywa. I jak co roku zaczynają budzić wątpliwości, czy są zdrowe.
Nowalijki, czyli co jest tak naprawdę zdrowe
Foto: pixabay.com
O Audycji

Po zimie czas zregenerować organizm i dostarczyć mu witamin, które daje natura. W sklepach pojawiają się już pierwsze młode warzywa. I jak co roku zaczynają budzić wątpliwości, czy są zdrowe.

Specjaliści zdrowego żywienia ostrzegają, że mimo pięknego wyglądu i świeżego smaku, nowalijki zawierają wiele substancji chemicznych, które wspomagają ich wzrost oraz w sztuczny sposób pielęgnują i wzmacniają ich wygląd. Co w takim razie możemy dać dziecku do jedzenia, gdy wszystko co jest w sklepie,  wyhodowano w szklarni? Jakie produkty są bezpieczne, a jakich lepiej unikać? Czy hodowane w sztucznych warunkach warzywa, mogą mieć jakąkolwiek wartość odżywczą? Czy warto je jeść? O tym będziemy dziś rozmawiać w Strefie Rodzica. Zapraszamy tuż po 21:00.

Goście:

Magdalena Czyrynda-Koleda - specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk, Dietosfera

dr Łukasz Durajski - lekarz pediatra, Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie

Joanna Żuchlińska - Biobazar

Zachęcamy do kontaktu na naszym funpage'u: www.facebook.com/polskieradiodzieciom oraz pod numerem telefonu: 22 645 20 55.


Playlista