X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Eko mama - zrób to sama

Trend "do it yourself" wielu osobom w Polsce kojarzy się głównie z Adamem Słodowym, słynnym majsterkowiczem, który w latach 60. i 70. na antenie telewizji popularyzował kreatywne metody radzenia sobie z brakami rzeczowymi.
Eko mama - zrób to sama
Foto: pixabay.com
O Audycji

Dziś kultura własnoręcznego tworzenia i majsterkowania, nabiera nowego znaczenia. Nie trzeba mieć talentu do robotek ręcznych i prac domowych, by samemu wyczarować coś niepowtarzalnego. Wystarczy odrobina chęci, kilka niepotrzebnych rzeczy, które można przerobić i garść inspiracji z internetowych poradników. O pasji do samodzielnego wytwarzania będziemy dziś rozmawiać w „Strefie Rodzica”. Zapraszamy już od 21:00.

Goście:

Katarzyna Parzuchowska - portal familie.pl
Marta Szczepanik - blog Noszki.pl
Agnieszka i Magda - inicjatorki i założycielki Ściegiem.pl

Zachęcamy do komentowania audycji i zadawania pytań na naszym funpage'u: www.facebook.com/polskieradiodzieciom oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.


Playlista