X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Astma wczesnodziecięca

W ostatnich latach znacznie wzrasta liczba zachorowań na astmę wczesnodziecięcą. W „Strefie Rodzica” sprawdzimy skąd bierze się ta groźna choroba i jak z nią walczyć.
Astma wczesnodziecięca
Foto: EAST NEWS/PHANIE
O Audycji

Astma to jedna najczęstszych chorób przewlekłych wieku dziecięcego. Jej podłożem jest nadwrażliwość dróg oddechowych na rozmaite czynniki środowiskowe. Rozpoznanie astmy wczesnodziecięcej nie jest łatwe. Objawy, takie jak świszczący oddech, uporczywy kaszel, czy trudności z oddychaniem, można pomylić z innymi chorobami wieku dziecięcego. O tym, jak identyfikować dolegliwości towarzyszące tej uciążliwej chorobie i jakie są najlepsze metody leczenia, porozmawiamy w wieczornej „Strefie Rodzica”. Zapraszamy punktualnie o 21:00.

Pytania i komentarze można zgłaszać mailowo: dzieci@polskieradio.pl, telefonicznie: 22 645 20 55 oraz na Facebooku: www.facebook.com/polskieradiodzieciom.

Czym stanem zapalnym dróg oddechowym

Na czynniki środowiskowe wyzwalają stany zapalne stany astmatyczne

Objawy można pomylić z chorobami wieku dziecięcego

Playlista