Polskie Radio Dzieciom

Rola dziadków w wychowaniu wnucząt

Babcia i dziadek to jedne z najważniejszych osób w naszym życiu i w życiu naszych dzieci. Nikt inny nie jest w stanie sprostać zadaniom, które leżą na ich barkach. Są one zarezerwowane tylko dla nich.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: pixabay.com
O Audycji

Sztuka bycia dziadkiem i babcią wbrew pozorom nie jest łatwa. Wymaga wiedzy, umiejętności obserwacji, taktu czy otwarcia na komunikację z rodzicami dziecka. Są tacy dziadkowie, którzy od pierwszych chwil czują się w swojej roli jak ryba w wodzie, ale są też tacy, którzy nieustannie uczą się jak być dobrym dziadkiem czy babcią.Dziś w Strefie Rodzica porozmawiamy o relacjach wnuków i dziadków

W drugiej godzinie audycji porozmawiamy zaś diecie dla seniorów i juniorów, powiemy dlaczego warto wybrać się do Zdrowic oraz jak przebiegał III Narodowy Kongres Żywieniowy.


Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.

 

Zapraszamy na "Strefę Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00, a szczególnie w poniedziałek 22 stycznia.


 


Playlista