X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Bajka, jakiej jeszcze nie było

Co się dzisiaj wydarzy?
Bajka, jakiej jeszcze nie było
Foto: pixabay.com/domena publiczna
O Audycji

Co się dzisiaj wydarzy? Kto odnajdzie i kogo ? Dokąd razem pójdą, a może zostaną w domu ? Jak będzie wyglądał ich dom, albo to będzie więcej niż jeden dom i czy na pewno będzie się nazywał "dom" ? Ilu ich będzie ? Dokąd pojadą, polecą, pobiegną ? A może mieszkają pod ziemią, a może na obłoku, a może nad morzem? Karina Kunkiewicz i jej Mali Rozmówcy odpowiedzą na pytanie "Co z tą bajką?" - układając samodzielnie ich treść. Kto wie? A może postaci od razu - podczas opowieści - dadzą o sobie znać ?  Posłuchajcie i powymyślajcie z nami - napiszcie na dzieci@polskieradio.pl - i zaproponujcie - postaci, które mają wystąpić w kolejnym układaniu bajki za tydzień!

Playlista